Daily Archives: marzec 19th, 2020

Komu przysługuje zasiłek w związku z opieką nad dzieckiem w czasie epidemii?

Ustawa koronawirusowa przewiduje dodatkowy zasiłek dla rodziców, którzy będą musieli zająć się swoimi dziećmi w razie zamknięcia przedszkola, żłobka czy szkoły. To jest ten sam zasiłek, który przysługuje w sytuacji zamknięcia tych instytucji z powodów innych niż epidemia. Ustawa zasiłkowa, ta, na podstawie której wypłacane są zasiłki opiekuńcze, chorobowe czy macierzyńskie, mówi o puli maksymalnie […]

Odwołanie XX Ogólnopolskiej Drogi Krzyżowej Ludzi Pracy

Informujemy, iż w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, Proboszcz Parafii Św. Stanisława Kostki w porozumieniu z Regionem Mazowsze NSZZ „Solidarność”, podjął decyzję o odwołaniu XX Ogólnopolskiej Drogi Krzyżowej Ludzi Pracy ulicami warszawskiego Żoliborza.
Uroczystość miała się odbyć w dniu 3 kwietnia 2020 r.

Wszystkim zaangażowanym w organizację Drogi Krzyżowej serdecznie dziękujemy.

Tygodnik Solidarność za darmo w aplikacji mobilnej

Szanowni Państwo

Ilość zarażeń koronawirusem w Polsce i Europie narasta. Władze państwowe apelują o pozostawanie w miejscach zamieszkania. W tym trudnym czasie bądźmy odpowiedzialni.  „Tygodnik Solidarność” przyłącza się do akcji #zostańwdomu, jednocześnie zachęca do lektury – od dziś wszystkie wydania „Tygodnika Solidarność”, zarówno nowe, jak i te archiwalne, dostępne są za darmo w naszej aplikacji mobilnej.

Co zrobić by otrzymać dostęp do darmowego „Tygodnika Solidarność”?

Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację „Tygodnik Solidarność”, którą znajdziecie w Google Play i App Store.