Daily Archives: styczeń 21st, 2021

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przedłużony do 31 stycznia

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy zostanie przedłużony do 31 stycznia na dotychczasowych zasadach – poinformowała PAP minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg

Dodatkowy zasiłek…

Bon turystyczny 500 plus na wypoczynek dzieci. Co z niewykorzystanym wciąż bonem 500 plus. Czy przepada?

Nie wszyscy zdążyli wykorzystać polski bon turystyczny zwany 500 plus dla dzieci – w okresie letnich wakacji. Wielu rodziców wiązało z nim plany zimowe: wypoczynek w czasie świąt lub ferii szkolnych. Jednak druga fala COVID i związane z nią ograniczenia pokrzyżowały te plany. Czy to oznacza, że bon 500 plus na wypoczynek dzieci może przepaść?

Bon turystyczny

Bon wypoczynkowy dla członków „Solidarności” nadal aktualny

Jeśli tylko obostrzenia zostaną cofnięte, członkowie NSZZ „Solidarność” nadal będą mogli korzystać z oferty bonu wypoczynkowego spółki DOMS. Bon wypoczynkowy to 200 zł dla każdego członka Związku, który do 31 lipca 2021 r. można zrealizować w jednym z pięciu ośrodków w Zakopanem, Jarnołtówku i Spale.
Z przyczyn formalno podatkowych promocja nie będzie mogła być istotnie wydłużona!

Bon wypoczynkowy